Fórum

Re: Re: Re: Turnaj 1.5.

Brnda | 25.04.2010

No každopádně bys v ní měl bránit. A bude tam určitě dost kvalitních obránců. Vždyť si myslím, že v poslední době všichni v obraně ukázali, co doopravdy umí a jak jsou dobří ;) Slibuju, že si zkusím pohnout a nějak to udělat, abych vás mohl taky podpořit v obraně ;) Bohužel, zatím to na to nevypadá :(

stats

fifec | 19.04.2010

kde jsou ty statistiky z děravýho míčku??

Re: stats

brndik | 20.04.2010

Fifo víš ty vůbec něco??? Je to všechno v soutěžíš... Je tam přímo Děravý míček a 5. ročník. Koukám, že tam i přibyli tabulky se zápasy...

Re: stats

effik. st | 20.04.2010

není težký se tu vyznat.. :D:D

Re: Re: stats

fifec | 20.04.2010

Tak mě se to nikdy nechce hledat tak sem radči pisnu co kde je a pak už to je hnedka:-D

Re: Re: Re: stats

effik. st | 20.04.2010

lenochu..hlavně, kdy jinde by si to asi našel.. :D

výlov Lečovníku

leco | 11.04.2010

čau prosimvás kdo by mohl toho 24.4. na ten výlov???

Re: výlov Lečovníku

Fifa a Verunka | 11.04.2010

Já a Verunka počítáme s tím;)

penize

fifas | 25.03.2010

Hej tak leco chce cosi zaplatit porad a ja porad z nikoho nemuzu vytahnout kolik tak mi to sem nekdo pisnete;) diky

Re: penize

Brndík | 26.03.2010

Vždyt to máš napsaný hned na titulní straně třeba. ;o) Tak jestli jsi to ješte nezjistil, tak chce 750,- Kč

Re: Re: penize

fifec | 26.03.2010

táááák teď to vím a nepotěšil si mě:-D

Re: Re: Re: penize

Lečo | 29.03.2010

750 za pul roku

online hokejový manažer

Honza | 24.03.2010

ahoj, chtěl bych vás pozvat ke hraní online hokejového manageru, který najdete na této adrese: https://www.powerplaymanager.com/r11 Jedná se o online hru, kterou hrajete v internetovém prohlížeči, staráte se o svůj vlastní tým, kupujete hráče, trénujete je, stavíte zázení a vše, co k tomu patří. Tato hra je samozřejmě zdarma.

V této době se navíc dokončuje další verze, takže v nejbližších týdnech k hokeji přibude pto vás i fotbal a to začátkem dubna!

Děkuji za váš čas věnovaný této zprávě, Honza

skok

martas | 22.03.2010

koukal sem hoši že jsem skočily na 7 misto a hamry jsou už za náma tak je to v klidu x)

Re: skok

effik. st | 22.03.2010

Jo to je v klidu, ale maji turnaj k dobru..kdyby jsme skoncili vcera na 1 miste..tak mame na skok nad hamrama 6 bodu a mohly by jsme se tam i udrzet..ale takhle budem 8..a rudy kridla nas uz nedaji, takze postupujem..

Záznamy: 31 - 45 ze 135
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pište, co vás napadne. Přijmeme každou kritiku  a nápady na změnu.