Fórum

Re: skok

Mara | 22.03.2010

Dobrej turnaj tedka borci..Skoda toho ze nam uteklo finale o kousek. Konecne sem tedka mel radost i z nekoho jineho nez zase jen ze sebe :DDD

Výzkum - diplomová práce

Martin Musil - Gullivers Brno | 09.03.2010

Zdravím všechny florbalové kolegy, sbírám data pro mou diplomovou práci týkající se marketingového výzkumu, proto bych vás všechny chtěl poprosit o vyplnění krátkého tohoto dotazníku dostupného na adrese: https://5950.vyplnto.cz/ , velmi mi tím pomůžete.
Moc dík, Martin Musil (Gullivers Sokol Brno)

Obrana

effik st. | 04.03.2010

Zdravím..jestli bude obrana branít, tak jak po základní skupině..tak můžem zase uhrát dobrý výsledek na dalším turnaji a dostat se vysoko..tak doufám, že budou zase ve skvělé formě..

Re: Obrana

effik ml. | 17.03.2010

Dik za pochvalu :D ...poprve a naposled :D

rozestavení

effik. st | 10.02.2010

Zdarec chlapy..tak mě napada co kdyby jsme hráli jinak než 2+2..v této kombinaci si moc nevytváříme šancí..ja bych zkusil 1+1+2..co nato říkate..nebo jste jinýho názoru..

Florbalový ples 2010

Honza - Maláč:) | 13.01.2010

Ahoj kamarádi,spoluhráči,popř.sportovní rivalové.....
Již za necelý měsíc se koná další ročník Florbalového plesu, kam bych vás rád pozval...Ples se koná tak jako loni na Vlhké 21 v MK Klubu, začínat budeme v 19hodin, k tanci bude hrát jako tradičně kapela Amethyst a připravený máme i nějaký doprovodný program, včetně bohaté tomboly...Více informací najdete na https://www.facebook.com/home.php?#/pages/FLORBALOVY-PLES/192557671236
Doufám, že nám nedáte košem a dáme si spolu panáka popřípadě i taneček:)
Ahoj Honza "Maláč" Krejčíř a Ivan "Amur" Pejta - hráči PL Dědci sobě, dříve Realu Brno
p.s.:vstupenky jsou již ve Florbalové prodejně Martina Branče

Re: Florbalový ples 2010

effik. st | 13.01.2010

zdravím..nevím jestli si to budeš číst, ale my příjdem..teda aspoň pár s nás na 100%..jste skvělé parta a pozvání neodmítáme..

Turnaj bez nás

Fifa | 01.11.2009

tak to jsem celkem překvapenej. Se na tom turnaji docela děli věci. Jsem zvědavej jak to dopadne na dalším kde budem;)

Re: Turnaj bez nás

effik. st | 03.11.2009

Jo to byl divnej den...jsu zvedav jak si povedem mi az tam budem..kdyz ten minuly turnaj byl takovy divny..

Re: Re: Turnaj bez nás

martas | 04.11.2009

kdy vubec hrajem priste ?

Re: Re: Re: Turnaj bez nás

effik. st | 04.11.2009

21.11 09

Re: Turnaj bez nás

Mara | 09.11.2009

Jak sem tak koukal tak jasnej favorit tam nikdo nebyl a my máme takový štěstí že dědci měli stop s nama takže se nedočkáme turnaje bez nich..Takže asi good luck do dalšího turnaje xD

Re: Re: Turnaj bez nás

effik. st | 10.11.2009

myslim ze jeden trunaj bez nich hrajem..a jinak jak jsme videli tak dedci jsou porazit..jen se musime vic naucit nahravat a aby si to obrana mezi sebou vic davala a ne hned vyhazovala do predu..

hokejkaa

Martas | 16.10.2009

uuu dneska si du pro hokejkuuu :)

Re: hokejkaa

effik. st | 17.10.2009

pekna..ale co ta cepel..ale jak se ti sni vubec hralo..

Záznamy: 46 - 60 ze 135
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pište, co vás napadne. Přijmeme každou kritiku  a nápady na změnu.