Fórum

Re: Navrh

Olouch | 22.09.2009

Stejne sem nepocital s tim ze to vyjde ...

Re: Navrh

effik. st | 22.09.2009

Ale i tak..jestli mas kontakty na halu kde by to vyslo levne..tak by jsme mohli zmenit halu v patek..a kdyz vyjde sponzor tak by se penize hodily na ty treninky treba..

Re: Navrh

Olouch | 22.09.2009

Kontakt nemam to sem chtel prvne vsechno zjistit jestli by ste meli zajem a pak se po necem podivat ...

Re: Navrh

effik. st | 22.09.2009

Tak zkus zjistit..jestli to bude za krasnou cenu tak muzem v patek chodit jinam,kdyz budou vsici souhlasit...za zeptani nic nedas..

ll

Petan | 20.09.2009

toz myslim ze jsme nezahrali spatne,jen chybelo stesti..;-)

Re: ll

effik. st | 20.09.2009

Taky myslím. Příště to bude lepší. Teď jsme se tak trochu sehráli, zjistili kde máme slabinu a vylepšíme to do příště...

Re: ll

Lečo | 20.09.2009

uvidi se ale nebyly jsme lepsi diky mojim dvou hrubkam 1. prvni odkop 2. nedani najezdu

Re: ll

effik. st | 20.09.2009

Těch hrubek bylo víc.. Já jsem taky udělal hrubky. Musíme se jich vyvarovat a bude to ok. Musíme si o tom promluvit na tréninku co a jak...

Re: Re: ll

Petan | 20.09.2009

joo na trenale to vypilujem a priste to bude zas o neco lepsi..;-)

Re: ll

Mara | 20.09.2009

Lečo byla to bomba...Zjistili sme jak na tom sme a myslím si že to půjde..Ježiš stane se...Pořád si to nevyčítej...Mám jmenovat co bych si měl všechno vyčítat?To snad ne...Prostě se to vypiluje a navíc se víc sehrajem a půjde to zas o něco líp...Testli sme naši sílu a to fakt půjde

Re: ll

Olouch | 20.09.2009

Nehrali jsem vubec spatne na prvni turnaj kdy nekteri z nas treba ja v zivote nehrali nic takovyho tak super ... akorat to chce aby jsi nam zacal asi kreslit na tabulku kde mame byt ... nebo aspon me ... jinak sme hrali do krve a to je dulezity i kdyz je nejhur snazit se ... a ty chyby vubec neres to mel uplne kazdej ... kazde nekde zavahal ... na dlasi se netesim protoze to me ted pokazilo priste dem proste pro vsechny body co dou a basta ... :D:D:D

Be Be

Olouch | 18.09.2009

Nedele to jisti ... :D:D:D

Re: Be Be

Lečo | 19.09.2009

co jisti???

2 dny

Lečo | 18.09.2009

hosi uz dva dny tesitese???

Re: 2 dny

effik. st | 18.09.2009

si piš, že se těším :)

Záznamy: 106 - 120 ze 135
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pište, co vás napadne. Přijmeme každou kritiku  a nápady na změnu.