Fórum

Re: fotky

Petan | 30.09.2009

uz sem je nasel...sorry..:-D

Volno

Olouch | 28.09.2009

Jak ste uzivali vikend ? ... :D:D:D

Re: Volno

effik. st | 29.09.2009

pracovite a odpocinkove...

Re: Re: Volno

Lečo | 30.09.2009

v postely :D

Olda kapitán

Lečo | 24.09.2009

oldo dostal jis hlas na kapitanskou pasku :D co to mu rikas????

Re: Olda kapitán

Olouch | 27.09.2009

Jsem velmi sasten ... :D

Re: Re: Olda kapitán

Lečo | 30.09.2009

to jo ty sasku :D

pochvala od faninky

Macek | 22.09.2009

Kluci jen jsem vás chtěla pochválit jak jste si ty zápasy užívali. Chtělo by to ještě se víc uvolnit, nehrát ve stresu, nekochat se když hrajete, hlídat si svoje protihráče a vědět kde máte své posty, pak jen zamířit na branku a střílet jeden gól za druhým. I brankaře chválím, ale nezapomeňte chytat takový to malý bílý kulatý s dírkama.
Ať vám vydrží dech a elán do dalších zápasu. :D :-) :D

Re: pochvala od faninky

effik. st | 22.09.2009

Mooc díky Macku. Já si myslím, že to všici berem jako náš první zápas od kterýho se budou vyvijet další. Jak se řika s chyb se človek učí a toho mi právě využíjem. Zjistili jsme kde děláme chyby a přístě se jich vyvarujem spíš i potrénujem. Hlavně děkujem, že i fanoušci a faninky chodí na naše zápasy. Těšíme se u dalšiho zápasu a díky za povzbuzení...

Re: pochvala od faninky

Olouch | 23.09.2009

Muzu jen soulasit se slovama Effika st. :D s toho spatnyho se ponaucime a udelame s toho jen to dobry ... a pak ... ? pak to bude jeden uspech za druhym ...

Navrh

Olouch | 21.09.2009

Jen bych chtel vedet komu by nevadilo mit vic trenalu do tydne ... spis sem premyslel ze by jsem mohli vzdicky po turnaji mit trenal treba utery a patek dlasi tyden jen patek a turnaj takhle to vychazi celkem dobre ... je to jen navrh tak bez debilu a idiotu uz to o sobe vim tak me to porad nepripominejte ... ;) nasel bych treba na ty uterni trenaly nejkaou halu vetsi a za dobrej peniz ... tak piste jestli se vam to libi nebo ne ...

Re: Navrh

Lečo | 21.09.2009

uterky nemuzu a jakou halu by jsi jako chtel???

Re: Navrh

Olouch | 21.09.2009

Treba Lelekovice ... jen jsem se bavili s Marem a Petou a shodli se na tom ze by jsem mohli mit treba dva trenaly ... nemusi to byt uterky to by se nejak vyresili ... stejne moc nepocitam s tim ze by to vyslo ...

Re: Navrh

effik. st | 21.09.2009

Neni spatny napad mit pred nebo po zapase 2 trenali...ale bude problem se zhondout na dnu..ja treba PO,UT mam do 6 skolu ST mam do 4 nebo 5 praci ve CT mam do 3....

Re: Navrh

Lečo | 21.09.2009

presne tak kazdej nebude moci nejaky den. a myslis si ze kazdej ma na to aby daval za dva trenaly???

Záznamy: 91 - 105 ze 135
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pište, co vás napadne. Přijmeme každou kritiku  a nápady na změnu.